Lukáš Kužel finance logo

Fyzické osoby, občané

Jak Vám mohu pomoci?

Spotřebitelské úvěry

Kolikrát za život budete řešit financování vlastního vysněného bydlení? 1× nebo 2× maximálně? Hledání ideální varianty, řešení jak jednoduše a efektivně financovat tuto potřebu řeším na denní bázi.

Společně tuto cestu zvládneme a ušetříte tím jak čas, starosti, tak i peníze.

„Je-li pro vás půjčka na cokoliv nevyhnutelná, tak mi zavolejte. Najdeme co nejméně nákladné řešení. Aby jste za půjčených 100.000 Kč nevraceli 200.000 Kč.“

Investice

Je mnoho způsobů investování a vím, že není jednoduché se v tomto segmentu orientovat. Pokud navazujeme obchodní vztah, součástí toho je i vzdělání, které by člověk měl mít, aby pochopil základní principy investování.

Není potřeba vymýšlet to, co už je vymyšlené a dlouhodobě funguje. Využijte 7 pravidel k úspěšnému investování.

Pojištění rizik

Zastávám tvrzení, že platit si pojištění tzv. “aby se neřeklo” je úplně zbytečné. Raději si tyto finance odložím pod polštář a udělám tak daleko lépe.

Pojistná ochrana má určitá pravidla, které by měla pojistná smlouva splňovat. Využívám k tomu vlastní know how společně s metodikou EFPA.
Ve společnosti je pojištění vnímáno stále negativně, ale je třeba pochopit k čemu mi má vlastně sloužit. I toto je moje úloha.

Není nutné za pojištění platit vysoké částky, pokud souběžně dokážete budovat finanční majetek.

Řešíte problém, o kterém se tady nezmiňuji a nevíte na koho se obrátit?

Toto je můj „denní chleba“. Na vypsání všech jednotlivých řešení a produktů by byla potřeba několik stránek. Samozřejmě nejsem na všechno sám. Spolupracuji také s několika daňovými poradci, advokáty, realitními makléři a dalšími.

Napište mi, jaký je Váš problém a nasměruji Vás správným směrem.

Ptejte se

Datový zdroj 16